У Рожищі судили чоловіка, який вп'яте за пів року сів п'яний за кермо

Суддя Рожищенського районного суду Іван Сіліч розглянув матеріали, які надійшли від Управління патрульної поліції у Волинській області та Рожищенського відділення поліції про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка, який вп'яте за пів року сів п'яний за кермо.
Слухання справи відбулось 30 вересня, йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Чоловік 20 серпня о 6:20 у Луцьку на вулиці Рівненська керував транспортним засобом марки «Chevrolet Cruze» у стані алкогольного сп'яніння.
25 серпня о 8:45 його зловили у Рожищі на вулиці Н. Ужвій. Він в'їхав у паркан, внаслідок чого автомобіль отримав механічні пошкодження. Автомобілем порушник керував з явними ознаками алкогольного сп'яніння, а саме: почервоніння очей, різкий запах алкоголю з ротової порожнини, нестійка хода. Від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп'яніння відмовився.
За п'яне кермування чоловік притягувавс до адміністративної відповідальності, згідно з постановами Рожищенського районного суду від 6 грудня 2018 року, 5 квітня, 17 липня та 14 серпня 2019 року.
У судове засідання водій не з'явився, хоча належним чином був повідомлений про дату, час та місце розгляду справи, про причини неявки суд не повідомив.
Суддя постановив визнати чоловіка винним у вчиненні адміністративних правопорушень та накласти на нього штраф 40 800 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк десять років. Також порушник сплатить в дохід держави 384 гривень судового збору.
Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 Коментарів:

Опублікувати коментар