У кого на Волині найбільші зарплати

На Волині середня номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій області у вересні становила 8858 грн (в Україні – 10 687 грн), що в 2,1 раза вище мінімального її рівня (4173 грн) та на 17,0 % більше, ніж у вересні 2018 року.
Про це повідомляє Головне управління статистики у Волинській області.
За рівнем зарплати Волинь випередила Житомирську, Кіровоградську, Сумську, Тернопільську, Херсонську, Хмельницьку, Чернівецьку та Чернігівську області.
Найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у виробництві меблів, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань, у сферах фінансової та страхової діяльності, державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, де заробітна плата перевищила середньообласний показник в 1,9 – 1,5 раза.
Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати впродовж вересня збільшилась на 36,2 % і на 1 жовтня 2019 р. становила 40,5 млн грн, що дорівнює 2,8 % фонду оплати праці, нарахованого за вересень. Вчасно не отримали заробітну плату 3,4 тис. волинян, зайнятих в економічно активних
підприємствах області, кожному із них не виплачено в середньому по 11 271 грн.
Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 Коментарів:

Опублікувати коментар