З 1 ЖОВТНЯ ВОЛИНЯНИ МОЖУТЬ ДОБРОВІЛЬНО ЗДАТИ НЕЗАКОННУ ЗБРОЮ

З 1 жовтня розпочинається місячник добровільної здачі зброї та боєприпасів.
Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.
Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними не незаконно, згідно з вимогами ст. 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності.
“Ба більше, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то надалі після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах. Просимо врахувати, що пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструється у випадку і в порядку, передбаченому законодавством України.
Нагадуємо, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які, на жаль, почастішали й трапляються, як з дорослими громадянами, так і з неповнолітніми”, — повідомляють на сайті Ковельської міської ради.
Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 Коментарів:

Опублікувати коментар